Çin Yarış Arabası Göstergeleri Üretici
Bizimle iletişim kur
Free call
Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd

Ruian Ispeed Automtoive Elektronik A.Ş., Ltd

yüksek performanslı Yarış Arabası Göstergeleri!

  • Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd
  • Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd
  • Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar: SINCO TECH No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 500,000-1,000,000 Yıl kurulan:
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Ruian Ispeed Automotive Electronics Co Ltd Markamız: SINCO TECH, yüksek performanslı otomotiv yarış parçaları konusunda uzmanlaşmış, Ana ürünlerimiz yarış göstergeleri, EVC, vb.. 30 yıllık üretim ve Ar-Ge tecrübesine sahip profesyonel bir surplier fabrikamız var.ISO9001, CE sertifikaları geçti.Ana müşterimiz tutkulu genç erkeklerdir, onlar en son modayı arzularlar, en yeni teknoloji elektronik ürünlerini severler."SINCO TECH" "SINCO", "xin ku" ile benzer şekilde çince telaffuz edilir.Çince'de "xin" "yeni" anlamına gelir: en yeni teknoloji, "ku" "havalı", oldukça havalı bir görünüm anlamına gelir.

 

Bir yıldan kısa bir süre içinde ürünlerimiz, Euro, Güney Amerika, Avustralya, Asya pazarları gibi birçok ülkede popüler oldu ve birçok müşteriden kredi kazandı.Genç, enerjik ve yetkin bir ekiple, müşterilerin taleplerinin çoğunu karşılamak için profesyonel hizmet sunabileceğimize inanıyoruz.Sürekli olarak en kaliteli ürünleri en iyi mükemmel hizmetle sunmak için çaba göstereceğiz.Ayrıca, birçok müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi stoklanmış bir depomuz var ve malları zamanında dağıtıyoruz.ok .lets şimdi, sonra ve her zaman gelecekte "SINCO" yu saklayın. ISPEED'e hoş geldiniz!

Geçmiş
Ruian Ispeed Otomotiv Electronics Co Ltd, yüksek performans otomotiv yarış parçaları konusunda uzmanlaşmış Şubat, 2017 yılında kurulan Ana ürünlerimiz yarış göstergeleri, EVC, HUD, vb. .biz 30 yıllık üretim ve Ar-Ge deneyimi olan profesyonel bir yetkili fabrika var. ISO9001, CE sertifikaları geçti. Kısa bir yıl geçti, ürünlerimiz, Euro, Güney Amerika, Avustralya, Asya pazarları gibi birçok ülkede popüler olmuştu ve birçok müşteriden kredi kazanmıştı. Genç, enerjik ve yetkin bir ekiple, talebinizin çoğunu yerine getirmek için profesyonel hizmet sunabileceğimize inanıyoruz. En iyi hizmeti en iyi kalitede sunmak için sürekli çaba göstereceğiz. Ayrıca, birçok müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi stoklanmış bir depo bulundurup malları derhal dağıtıyoruz. Herhangi bir soruşturma veya yorum çok takdir edilir, lütfen özgürce bizimle iletişime geçin. ISPEED'e hoş geldiniz!
Hizmet
Ruian Ispeed Otomotiv Electronics Co Ltd, yüksek performans otomotiv yarış parçaları konusunda uzmanlaşmış Şubat, 2017 yılında kurulan Ana ürünlerimiz yarış göstergeleri, EVC, HUD, vb. .
Ispeed'e hoş geldiniz!
Ekibimiz
Ruian Ispeed Otomotiv Electronics Co Ltd, yüksek performans otomotiv yarış parçaları konusunda uzmanlaşmış Şubat, 2017 yılında kurulan Ana ürünlerimiz yarış göstergeleri, EVC, vb. .biz 30 yıllık üretim ve Ar-Ge deneyimi olan profesyonel bir yetkili fabrika var. ISO9001, CE sertifikaları geçti.

Bir yıl geçmesine rağmen ürünlerimiz Euro, Güney Amerika, Avustralya, Asya pazarları gibi birçok ülkede popüler olmuş ve birçok müşteriden kredi kazanmıştır. Genç, enerjik ve yetkin bir ekiple, talebinizin çoğunu yerine getirmek için profesyonel hizmet sunabileceğimize inanıyoruz. En iyi hizmeti en iyi kalitede sunmak için sürekli çaba göstereceğiz. Ayrıca, birçok müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi stoklanmış bir depo bulundurup malları derhal dağıtıyoruz. Herhangi bir soruşturma veya yorum çok takdir edilir, lütfen özgürce bizimle iletişime geçin. ISPEED'e hoş geldiniz!

  • Robert Kacálek

  • Schönmann Thomas

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin